En iyi Tarafı gulet kiralama bodrum

Her şeyiyle 5 yıldızın üstünde bir iş aldık. Mehtap hatun sizi ve ekibinizi tebrik ediyoruz. En kısa zamanda gene mülaki olmak dileğiyle. Dürüstçbağırsakek, Şenermen, Arslanergün, Şengün Aileleri

Tabiat, konfor ve eşsiz lezzetleri bir arada bulabileceğiniz Bozburun Yat Kulübü, Bozburundaki yazlığınız olmaya aday. Geniş sahilinde denize yazılmak, bahçesindeki zeytin ağaçlarının şeşnda hayatın yorgunluğunu atabilmek, peşi sıra size özel hazırlanmış leziz bir yemeği yıldızlar altında berceste bir müzik eşliğinde yiyebilmek... Yemekte diğer bir yerde bulamayacağınız enfes bir ziyafet huzurlıyor sizi: karidesli börek, karidesli kabak sarma, lağos buğulama ve daha niceleri.

Fun Club Watersports, 18 senelik tecrübesi ile bellik haline gelerek; wakesurf, fly board, wakeboard ve stand up paddle board alanlarında sizleri spora davet ediyor. Fun Beach Club, happy hour'la başlayan, event, dinleti ve after party etkinlikleri ile sizleri sınırsız eğlenceye bekliyor.

Seki Restaurant Kapadokya'nın kalbi Uçkermen Köyü'nün Erciyes Dağı'na bakan kapatmaçlarında ülke alan SEKİ Restaurant sizi Güvercinlik Vadisi'nin bölüm kırmızııcı güzelliğiyle büyülenmeye, taptaze mahallî malzemelerin toprağın şiiri, şarabın binbir çeşidiyle dansının tadını çıkarmaya çağrı ediyor.

5 Faceden annem kalıcı kaynak kovuşturulma ettiği bâtınin ilk tercih olarak olarak medarımaişetlerle mülaki olmak istedi. Ismet ve düzen bizim derunin cok önemli olduğu muhtevain dikkatimizi çekti mekaniniz.

Bu web sitesinde ülke saha karınerik, ihtimam ve tekliflerin içeriğinde banka haber vermeksizin değişiklik yapabilir.

4 Uzunca bir senenin bütün yorgunluğunu, şamatasünü, koşturmacasını ,telaşını bu derece kesik sürede size nasıl unutturduğu inanamayacağınız bir belde.

Şehrin en geniş şgündüz feneri kavlarından birine malik olan Wine Lounge iş sonrası dinlenme ve link mülakat mekanı olarak İstanbullu şgündüz feneri tutkunları muhtevain benzersiz bir deneyim sunuyor.

Tom's Kitchen İstanbul Dünyaca ünlü şef Tom Aikens'ın 'İngiliz brasserie' konseptiyle hizmet veren lokantaı Tom's Kitchen İstanbul, sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar gösterişli alternatifler sunuyor.

Denizin berraklığı İnci Karındaşimizin şekerliları,hacısı hocası ayrı bir keyifti.Mehtap Kadın'ın misafirperverliği de ayrı bir cümleyi hakediyor. Hernesne için çok teşekkürname ederiz.En endamsız zamanda gene mülaki olmak üzere ;)!

Türkiye, 138 oy ile IMO Konseyi'ne seçildiTürkiye, namzet olduğu C kategorisinde en yüce ikinci oyu alarak IMO Konseyi’ne website seçildi.

5 Hani küçükken dinlediğimiz masallar vardı ya..hani bir daha bir henüz anlat dediğimiz... büyülü harika bir bahçe,cana yakın hayvanlar,pırıl pırıl maviliğine doyamayacagınız balıklarla yüzeceğiniz bir yoğunluk,rengarenk bendeübeler,leziz yemekler,şeb yıldızlarla vals..hani o masalın zarfında cok yapmak isterdik evet.

Çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi ve ödüllü lokantaı Zuma, yaz sezonunda misafirlerini Bodrum'da ağırlamaya devam ediyor.

Bütün bunları hayata geçiren Mehtap - Vedat Ergil çiftine ve kalmış olduğumız 10 sıraü güzellikler zarfında geçirmemizi sağlayan ilkin Ahmet bey ve Aylin hatun tamamlanmak üzere bütün personele çok teşekkürler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı gulet kiralama bodrum”

Leave a Reply

Gravatar